Domov

Naše ubytovanie

Vítame Vás na našej stránke a ešte radšej Vás privítame u nás. Našim prvoradým cieľom je Vaša spokojnosť, a preto sa hneď od začiatku budeme snažiť o kvalitné služby za primerané ceny.

VILA MICHAL je umiestnená v najkrajšom regióne Slovenskej Republiky, v regióne Liptov, na okraji pokojnej obce Liptovský Michal a od známeho aquaparku Gino Paradise Bešeňová je vzdialená len 1000 metrov.

Prečo k nám

Hľadáte kľud a odpočinok, alebo rozmýšľate nad aktívne strávenou dovolenkou? Michal má výbornú východiskovú polohu umožňujúcu ľahkú a rýchlu dostupnosť k najvyhľadávanejším a najkrajším turistickým a kultúrnym atrakciám. My Vám veľmi radi poskytneme potrebné informácie a to najlepšie ubytovanie, poskytneme Vám pohodlie a súkromie menšieho objektu. Svojou vybavenosťou – kapacitou 17 lôžok a 8 prísteliek, a s možnosťou prípravy vlastnej stravy je VILA MICHAL vhodná pre rodinné stretnutia a oslavy, stretnutia priateľov, spolužiakov, športovcov, menšie firemné akcie, ale aj rodiny s deťmi.

V lete je k dispozícii príjemný altánok s grilom.

Krásy Liptova

Prijďte do krásneho prostredia Liptova, ktorý môžte stráviť v kruhu svojej rodiny a svojich blízkych.

Prehľad izieb

Rodinná izba

od 60€/noc

Apartmán

Samostatný vchod, možnosť prístelky, wifi, TV

od 15€/noc

Dvojlôžková izba

Wifi, možnosť prístelky, TV

od 13€/noc

Trolôžková izba

wifi, možnosť prístelky

od 13€/noc
Rezervujte si pobyt u nás
Rezervovať dnes

Užívateľské hodnotenia

Gorąco polecam Vile Michal ! Polecam wszystkim ten obiekt. Czysto i schludnie. Cena też b. dobra - najtańszy obiekt jaki znalazłem w rejonie który byłby w miarę w centrum i blisko do trasy. Pokój duży, ładny i wygodne łóżko. Korzystałem również z parkingu - nie jest duży ale parę samochodów się zmieści i jest od razu przy domie więc nie trzeba kręcić po podwórku. Polecam! nie mam żadnych zastrzeżeń
Booking.com
Grzegorz, (PL)
Útulný, čistý pokoj, úžasná postel, milý uvítací suvenýr. Kousek od Thermal parku Bešeňová.
Booking.com
Šárka
Boli sme na chate ako skupina 15 dospelých a 6 deti. Chata presne podľa popisu a predstáv z obrázkov. Majiteľka je super, komunikácia bez problémov. Kuchyňu dovybavili veľkými hrncami ako sme požiadali. Dvor s altánkom perfektný aj v zime.
Katarína